Strona główna > O e-deweloper

310+

Mieszkań aktualnie w sprzedaży!

e-deweloper.pl - Twoje Marzenia, Nasza Pasja!

Budowanie z Pasją, Projektowanie z Wizją

W e-deweloper.pl nie tylko budujemy - tworzymy przestrzeń życiową, która spełnia marzenia. Naszym celem jest dostarczanie mieszkań, które idealnie wpisują się w indywidualne potrzeby naszych klientów. Wybieramy działki w najbardziej atrakcyjnych lokalizacjach, aby stworzyć domy, apartamentowce i budynki wielorodzinne, które spełniają nawet najśmielsze oczekiwania. Przy każdym projekcie zwracamy uwagę na każdy, nawet najmniejszy detal.

 

Dowiedz się więcej o e-deweloper.pl

Z największą pieczołowitością dbamy o design naszych inwestycji oraz ergonomię mieszkań. Gwarantujemy Wam spokój i bezpieczeństwo w procesie inwestycyjnym. Cenimy Wasz czas i szanujemy Wasze pieniądze, dlatego proces inwestycyjny przeprowadzamy terminowo i optymalnie pod względem finansowym.

Grupę Modena i e-deweloper.pl stworzyliśmy w oparciu o zespół managerów z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży deweloperskiej, budowlanej oraz inwestycyjnej, a także energicznych pracowników, którzy są profesjonalistami w swoim fachu.

Połączyła nas pasja budowania i tworzenia. Nasze inwestycje realizujemy z uznanymi na rynku generalnymi wykonawcami oraz wykonawcami, którzy spełniają najwyższe standardy jakościowe. Współpracujemy z czołówką banków oraz instytucji finansowych na polskim rynku, dzięki czemu procesy inwestycyjne przebiegają sprawnie. Do 2025 roku planujemy wybudować ponad 650 mieszkań, apartamentów i domów o łącznej powierzchni użytkowej ponad 40.000 m2.

Decyzja o zakupie wymarzonego domu czy też apartamentu nie jest łatwa, a proces inwestycyjny nie jest prosty. Dlatego dołącz do społeczności Grupy Modena i e-deweloper.pl, skorzystaj z naszego profesjonalizmu oraz doświadczenia i już dziś ciesz się swoim wymarzonym mieszkaniem, apartamentem lub domem.

Interesuje Cię zakup mieszkania?

Z nami to naprawdę proste. Pomożemy Ci na każdym etapie procesu.

01

Wybierz mieszkanie

W naszej ofercie znajdziesz wiele inwestycji i szeroki wybór mieszkań. Podczas spotkania nasi doradcy pomogą Ci wybrać takie mieszkanie, które najlepiej sprosta Twoim potrzebom.

02

Zarezerwuj

Abyś miał pewność, że klucze do wybranego przez Ciebie mieszkania trafią właśnie w Twoje ręce, możemy zarezerwować je dla Ciebie na samym początku procesu zakupu.

03

Uzyskaj kredyt

Nasz wyspecjalizowany doradca kredytowy pomoże Ci w uzyskaniu najbardziej korzystnego kredytu hipotecznego na Twoje przyszłe mieszkanie.

04

Odbierz mieszkanie

Ostatni krok! Po odbiorze mieszkania, przy pomocy naszych specjalistów, Twoje mieszkanie będzie czekało na wprowadzenie.

Zaufaj profesjonalistom,
zaufaj e-deweloper.pl!

Pragniemy być optymalnym wyborem dla każdego, kto szuka mieszkania w dobrym standardzie, lokalizacji za satysfakcjonującą cenę. Chcemy tworzyć przyjazne i bezpieczne miejsca do życia.

Dlatego projektujemy je w zgodzie z ideą zrównoważonego rozwoju, z myślą o środowisku naturalnym oraz potrzebach poszczególnych osób i całych społeczności.

Wierzymy, że odpowiedzialne budownictwo jest elementem budowania wspólnoty, w której każdy jest ważny. Nasze inwestycje to nie tylko budynki do mieszkania — to dobre miejsce do życia w Twoim stylu.