Strona główna > Willa seniora

Willa Seniora

Prestiżowy dom opieki nad seniorami oraz osobami niepełnosprawnymi.

Znajdujemy się na pograniczu Beskidu Śląskiego oraz Kotliny Żywieckiej. Spokojna okolica, dużo zieleni, świeże powietrze i bogate możliwości rekreacyjne to atuty naszej lokalizacji. Panują tu idealne warunki do odpoczynku i rehabilitacji.

Naszą misją jest tworzenie przyjaznej i bezpiecznej przestrzeni, w której każdy Pensjonariusz poczuje się jak u siebie w domu. Dbamy o najwyższą jakość obsługi i indywidualne podejście do każdego z mieszkańców Willi Seniora. W obiekcie zapewniamy komfortowe warunki noclegowe, pełne wyżywienie, całodobową opiekę, a także bogatą ofertę rekreacyjną. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych zarówno pobytem stałym, jak i krótkoterminowym.

 

Budujemy zaufanie, stawiamy czoła kolejnym wyzwaniom.
Willa Seniora to lider domów spokojnej starości w okolicy.

Wieloletnie doświadczenie pokazało nam, jak ważna jest opinia naszych Klientów. W trosce o najwyższy standard oraz dobro naszych Pensjonariuszy, Willa Seniora podejmuje wszystkie działania, by cały czas podnosić swoje kompetencje, urozmaicać czas Pensjonariuszy oraz dostosowywać obiekt do nowych norm.

edw-iconplay2edw-iconplay3
 

Nie rzucamy słów na wiatr.
Przyjedź do nas i zobacz co oferujemy
Wizyta zapoznawcza

Umów się na spotkanie z dyrektorem placówki i zobacz jak wygląda Willa Seniora.
Sprawdź koszt pobytu

Obliczamy wszelkie dodatki, ulgi oraz wszystkie dodatkowe koszty (np. lekarstwa).Podpisz umowę

Wybierz typ umowy (terminowa/bezterminowa) i wprowadź się do pokoju.Na naszych podopiecznych czekają 22 pokoje i 14 osób obsługi!


W Willi Seniora nie ma rzeczy niemożliwych. Posiadamy głowę pełną pomysłów, a co najważniejsze - wdrażamy je w życie!